Meble drewniane
Just another WordPress site

Architektura i nowoczesne budownictwo – Comisaría Lugo / Mestura Arquitectes

Posted in Uncategorized  by admin
May 29th, 2018

Andrés Fraga Architekci: Mestura Arquitectes Lokalizacja: Lugo, Galicja, Hiszpania Projektanci: Humbert Costas, Manuel Gómez, Jaime Blanco, Carlos Durán, Josep M.
Estap.
Rok projektu: 2009 Obszar projektu: 5 293,83 m kw.
Fotografie: Andrés Fraga + 15 Wolumetrię tego budynku określa konstrukcja w kształcie litery U wokół dziedzińca.
Dziedziniec ten określa i nadaje różne zastosowania, zapewniając oświetlenie wewnątrz głównych tras.
Ta implementacja pozwala na rozróżnienie lokalizacji urzędów lokalnej policji i ochrony cywilnej, która wymaga całkowicie odrębnej operacji.
Jest to możliwe dzięki wyraźnej segmentacji podłoża i pierwszego piętra obiegów zarówno wewnątrz budynku, jak i wolumetrycznej konfiguracji budynku, dając obraz zdolny do nadania tożsamości każdej z usług i wzmocnienia jej obecności na dwóch głównych fasadach pokazanych z dostępu .
.
Andrés Fraga Ogólny wygląd to kompaktowy budynek z kontrolowanymi otworami w ścianach zewnętrznych i przewiewne wnętrza w chronionych elewacjach od strony dziedzińca oraz w obszarach dostępu i usług dla mieszkańców.
Położenie trzech pionowych rdzeni komunikacyjnych, oznacza generowanie masowej fragmentacji, która ma na celu dostosowanie skali budynku do paczki.
.
Andrés Fraga
[przypisy: meble aluro, meble ogrodowe technorattan, meble pokojowe ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: meble aluro meble ogrodowe technorattan meble pokojowe