Meble drewniane
Just another WordPress site

Budownictwo i architektura : Architekci OSKA wybrani do wstępnego projektu Studium Muzeum Burkea

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Rada Regentów Uniwersytetu Waszyngtońskiego zaaprobowała zalecenie zawarcia umowy z Olson Sundberg Kundig Allen Architects na wstępne opracowanie projektu Muzeum Historii Naturalnej i Kultury Burke na Uniwersytecie Waszyngtońskim w Seattle.
Pre-design jest prekursorem dużej ekspansji muzeum, które obecnie zajmuje budynek kampusu z 1962 roku.
Badanie wyjaśni potrzeby placówki i oceni możliwości ulepszeń, które mogą obejmować modernizację, rozbudowę lub nowy obiekt w obecnym kampusie.
Wstępny projekt rozpocznie się w lipcu i zostanie zakończony do końca grudnia 2009 r.
Olson Sundberg Kundig Allen Architects z siedzibą w Seattle jest zdobywcą nagrody American Institute of Architects w 2009 roku.
National AIA Firm Award.
Ta doroczna nagroda.
często określane jako firma roku nagroda.
to najwyższe wyróżnienie, jakie krajowa firma AIA przyznaje firmie architektonicznej i uznaje firmę, która konsekwentnie produkuje wybitną architekturę przez co najmniej dziesięć lat.
Olson Sundberg Kundig Allen ma również doświadczenie w projektowaniu muzeów z Seattle, w tym Muzeum Azjatyckiego Wing Luke (2008) i Muzeum Sztuki Frye a (1997).
[hasła pokrewne: tynki gipsowe czy cementowo wapienne, blogi budowlane, komin przemysłowy ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: blogi budowlane komin przemysłowy tynki gipsowe czy cementowo wapienne