Meble drewniane
Just another WordPress site

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Brick Houses Część I

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Zawsze lubię ceglane domy.
Jest tak wiele sposobów, aby użyć cegły i sprawić, że będzie wyglądać niesamowicie na twoim miejscu.
Tak więc, aby pokazać wam kilka naprawdę dobrych przykładów, przynosimy wam naszą pierwszą ofertę wcześniej opisanych domów murowanych na AD.
Richmond Place House / Boyd Cody Architects Dom położony jest na obszarze chronionym, w pobliżu centrum Dublina, na niewielkim, ale widocznym rogu zakątka na skrzyżowaniu między Mountpleasant Avenue i Richmond Place.
Skromne mieszkanie zbudowane w celu zastąpienia istniejącego domku znajdującego się na stronie.
Zakwaterowanie składa się z 2no.
sypialnie, 2no.
łazienki, kuchnia, pomieszczenie użytkowe i salon / jadalnia ustawione na trzech oddzielnych poziomach (czytaj dalej.) Dom Baetens / JagerJanssen architecten Przecięcie planowanego zielonego pasa i istniejącej alei stanowi architektoniczną okazję do tego dwupoziomowego mieszkania.
Pierwsze piętro wydaje się być uciążliwe i ciężkie materializowane: ciemne cegły z ciągłymi szwami tworzą abstrakcyjną, surową postać.
Drugie piętro będzie drewnianym szybem: jaśniejszym pod względem koloru, masy i wyglądu.
Ilse gotowania jest oświetlony przez półprzezroczystą płaszczyznę (czytaj więcej.) Mona Vale House / Choi Ropiha Klient projektu od dawna interesuje się budowaniem zrównoważonego rozwoju, wypracowanego dzięki pracy w Zrównoważonej Energii Energii, agencji rządowej w zakresie zrównoważonego rozwoju.
Mając to na uwadze, klient zwrócił się do Choi Ropiha, aby zaprojektował dom, który zademonstruje i przetestuje wiele aktywnych i pasywnych zrównoważonych inicjatyw, jednocześnie uwzględniając współczesny styl życia na wybrzeżu (czytaj więcej.) + 5 Dom z Clay i Oak / Dow Jones Architekci Poplar Cottage to mały dom na Green w Walberswick zbudowany na początku 1920 roku.
W ciągu ostatnich osiemdziesięciu lat szereg fragmentarycznych rozszerzeń spowodował osobliwą wewnętrzną organizację, która odcięła dom od ogrodu.
Naszym zadaniem było zburzenie go i zrobienie nowego domu, ale wstępna rozmowa z planistami i Radą Parafialną sugerowała, że będzie w tym dużo sprzeciwu (czytaj więcej.) Dom Franzena / Schappacher Biały Ten dom został zbudowany na historycznym skalnym wystroju sąsiaduje z XVIII-wieczną latarnią morską zwróconą w stronę morza.
Ten nowoczesny klasyk, prawie ofiara totalnej rozbiórki, przeszedł gruntowną renowację i rozbudowę przez SchappacherWhite Ltd.
i Brennan Beer Gorman / Architekci (BBG), który honoruje oryginalny zamysł Franzena, zaspokajając potrzeby rodziny XXI wieku (Czytaj więcej.)
[więcej w: pałac rucellai, tynki gipsowe czy cementowo wapienne, grunt rodzimy ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: grunt rodzimy pałac rucellai tynki gipsowe czy cementowo wapienne