Meble drewniane
Just another WordPress site

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Budynki biurowe Część II

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Wiele dni spędzamy w biurze dłużej niż w zaciszu naszego domu.
W zależności od biura to wcale nie musi być złe.
Aby rozpocząć w tym tygodniu, oferujemy drugą część wcześniejszych budynków biurowych.
San Paolo Bank / Baltasarh & Parasite Studio Nowe biuro znajduje się na Unirii Boulevard, linii łączącej nowe centrum z południowym wejściem do miasta i obejmuje nowo wybudowane budynki, a także obecnie budowane.
Obszar ten nie ma jednolitej struktury z uwagi na brak istniejącej jednolitej bryły budynku, z jednej strony i, z drugiej strony, z powodu nieprzestrzegania jednolitych przepisów dla już zbudowanych konstrukcji (czytaj dalej.) Centrala NRGi / SHL Architekci Nowa główna siedziba NRGi znajduje się na obszarze oznaczonym szeregiem wolno stojących budynków.
NRGi wyróżnia się na tle sąsiednich okolic dzięki swojej wizualnie lekkiej, metalicznie lśniąco zbudowanej objętości.
Wyróżniająca się kanciastą i wyróżniającą się fasadą budynek stanowi wyraźny kontrast w stosunku do łagodnego, scenicznego kontekstu (czytaj więcej.) Vital Building / Mozas Aguirre arquitectos Jest to siedziba lokalnego banku oszczędności.
Budynek odtwarza skalę okolicznych małych lasów, parku programu Natura 2000.
Plan piętra ma kształt chromosomu z czterema ramionami.
Koncepcja konstrukcyjna oparta jest na parach zewnętrznych metalowych wsporników, pokrytych panelami kompozytowymi ze stali nierdzewnej.
Jeden z ramion został pomyślany jako 26-metrowy wspornik (czytaj więcej.) + 5 Consorcio Building Concepcion / Enrique Browne Deszczowe miasto Concepción znajduje się w ujściu rzeki Bío-Bío, 520 km na południe od Santiago.
Ma to aprox.
220 000 mieszkańców, ale jego progi sięgają około 630 000 osób.
Najważniejszymi punktami jego gospodarki są: hutnictwo i przemysł drzewny, zarówno na szerokim horyzoncie eksportowym.
Poproszono nas o zaprojektowanie oddziału Consorcio Nacional de Seguros.
(czytaj więcej.) Biurowiec Vanhaerents / BURO II Vanhaerents to programista, który konsekwentnie wybiera projekty, które wytrzymają próbę czasu.
Projekty te mogą różnić się od budynków mieszkalnych i biurowych, szkół, szpitali, a nawet infrastruktury sportowej.
Dyrektor zarządzający Joost Vanhaerents nieustannie poszukuje nowych ram i zdecydował się na współpracę z BURO II dla nowego budynku biurowego (czytaj dalej.)
[podobne: tynki gipsowe czy cementowo wapienne, bricoman wilanow, okucia maco ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: bricoman wilanow okucia maco tynki gipsowe czy cementowo wapienne