Meble drewniane
Just another WordPress site

Architektura 21szego wieku : LA w Wien / Wien w LA, wystawa w SCI-Arc

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Południowo Kalifornijski Instytut Architektury (SCI-Arc) z przyjemnością prezentuje LA w Wien / Wien w LA, wystawę zawierającą prace Hitoshi Abe, Petera Cooka, Zahę Hadid, Thoma Mayne a i Eric Owen Moss zestawioną z tymi RM Schindlera i Richard Neutra, którzy badają architekturę zarówno Los Angeles, jak i Wiednia i ich wpływ na siebie nawzajem w ciągu ostatniego stulecia.
Los Angeles w Wien / Wien w LA jest dostępny od 24 lipca do 13 września w galerii biblioteki SCI-Arc, 960 E.
3rd Street, 2.
piętro, Los Angeles, CA 90013.
Los Angeles w Wien / Wien w Los Angeles rozpoczyna się od cyfrowa prezentacja zdjęć i rysunków, zatytułowana Schindler / Neutra: Wiedeń / Los Angeles 2.0, przedstawiająca krótki przegląd architektury łączącej miasta, w których osiedlili się w Los Angeles urodzeni w Wiedniu architekci RM Schindler i Richard Neutra.
Przegląd podkreśla ich odpowiednie innowacje architektoniczne, jednocześnie badając pytania: Co architekci z Wiednia przynoszą do Los Angeles (i na odwrót), i odwrotnie, w jaki sposób Los Angeles wpływa na ich pracę.
LA w Wien / Wien w Los Angeles kontynuuje pogłębione badanie pięciu zaproszonych zgłoszeń z konkursu, który odbył się jesienią 2008 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu.
Architekci Seminal LA i międzynarodowi architekci Zaha Hadid (Hamburg, Niemcy / Londyn), Atelier Hitoshi Abe (Sendai, Japonia / Los Angeles), Eric Owen Moss Architekci (Los Angeles), Thom Mayne / Morphosis Architects (Nowy Jork / Los Angeles) i Peter Cook, Archigram / CRABstudio Architects (Londyn) – zaoferowali swoje rozwiązania w celu zintegrowania kampusu i miejskiego życia w Wiedniu, jednocześnie uzupełniając dany Master Plan opracowany przez BUSarchitektur.
Poprzez rysunki i renderingi wystawa przedstawia szczegółowe podejście każdego architekta do infrastruktury i planowania urbanistycznego.
Wejście jest za darmo.
Siedzenia są w pierwszej kolejności, podawane w pierwszej kolejności.
Wydarzenia są transmitowane na żywo w Internecie pod adresem http://www.sciarc.edu/live/
[więcej w: ocieplenia poddasza, centralne pomieszczenie w domu rzymskim, koszt studni głębinowej ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: centralne pomieszczenie w domu rzymskim koszt studni głębinowej ocieplenia poddasza