Meble drewniane
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : Cargotecture / HyBrid Architecture + Assembly

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Budowany przez HyBrid Architecture + Assembly system Cargotecture. Oferuje zrównoważoną, modułową i niedrogą alternatywę dla tradycyjnych metod budowlanych.
Firma architektoniczna i generalna firma z Seattle z siedzibą w Seattle stworzyła ostatnio pierwsze budynki kontenerów ładunkowych dla Seattle w dzielnicy projektowej dzielnicy Georgetown.
Więcej zdjęć i więcej o budynkach ładunkowych po przerwie.
Zrobione w ciągu niecałych czterech godzin dwanaście kontenerów ładunkowych zapewnia system konstrukcyjny dla każdego z 3-piętrowych budynków.
Kontenery zapewniają około 7200 stóp kwadratowych powierzchni, które będą wykorzystywane do obiektów biurowych i galerii sprzedaży detalicznej.
Podczas gdy moduły zapewniają konstrukcję, wewnętrzne wykończenia, takie jak izolacja i urządzenia, zostaną zainstalowane później w celu otwarcia drzwi.
Odsłonięta materialność pojemnika powoduje odmienny odcień estetyczny w całym wnętrzu.
Naturalne światło zalewa galerie o podwójnej wysokości, a dodatkowe materiały, takie jak stal, sklejka, beton i szkło, odzwierciedlają industrialny charakter Georgetown.
Projektowanie z takimi modułami zmniejsza koszt budowy o około 20-40%.
Budynki mają być energooszczędne dzięki specjalnym sekcjom obwiedni, które obniżą koszty eksploatacji w całym okresie eksploatacji, zielony dach i zrównoważone zagospodarowanie terenu, a także materiały z recyklingu.
.
Biorąc pod uwagę burzliwy okres ekonomiczny i potrzebę bardziej zrównoważonych budynków, cargotecture jest unikalnym sposobem na budowanie taniego, nowoczesnego i ekologicznego.
powiedział Joel Egan, dyrektor Hybrid Architecture.
- Budynki można również odebrać i przenieść do innej witryny, która ma określone zalety na obecnym rynku.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę HyBrid Architecture, aby zobaczyć ich pokaz slajdów na urządzeniu c3600.
Georgetown Cargotecture Showroom Gallery Cechy: Pojemniki wewnętrzne z recyklingu (12) Konstrukcja stalowa, która jest wysoce odporna na burze i zdarzenia sejsmiczne Wydajny system zarządzania powietrzem Doskonałe światło dzienne z wysokich okien i drzwi przeszklonych Sterowanie energią i sprawne oświetlenie do użytku elektrycznego w razie potrzeby .
Odporna na pękanie izolacja ścian Brak stosowania klejów w projekcie Nadkryty dach z zastosowaniem sztywnej piankowej konstrukcji SIP R-46 20% nad kodem Możliwość ściemniania oświetlenia dla potrzebnego zużycia energii Zewnętrzny zielony dach dla siedliska, gromadzenie wody, redukcja efektu cieplnego wyspy, lepszy budynek izolacja i izolacja akustyczna przed niskimi płaszczyznami latającymi w tym obszarze Cechy krajobrazu wykorzystujące odpadki z fabrycznej konwersji pojemników Zewnętrzne oświetlenie zasilane energią słoneczną na czujnikach światła dziennego – brak zanieczyszczenia światłem Zielona ściana.
gdzie uprawiane są winorośl kratownic z plantatorów zasilanych z rurociągów spustowych Permeable brukarze Trawnikowe porośnięte nawozy napędowe Mokradła dla ptaków wędrownych Powyższe wodociągi oznaczają, że nie został uruchomiony żaden kosztowny zbiornik zatrzymujący wodę Poprzednie zrujnowane domy na terenie były całkowicie zdemolowane i poddane recyklingowi przy użyciu praktyk odpowiedzialnych środowiskowo koszty znacznie niższe niż typowe nowe budownictwo komercyjne
[patrz też: nowiny jeleniogórskie, pałac rucellai, bricoman wilanow ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: bricoman wilanow nowiny jeleniogórskie pałac rucellai