Meble drewniane
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : CSI: Połączenia, powierzchnie, infrastruktury

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

8 lipca do piątku 17 lipca, CSI: Connections, Surfaces, Infrastructure odbędą się w Szkole Architektury David Azrieli na Uniwersytecie w Tel Awiwie.
Uczestnicy tego dziesięciodniowego programu będą pracować z szeroką gamą mediów: rysunkami architektonicznymi, mapami kartograficznymi, planami hydrograficznymi i fotografią cyfrową, aby eksperymentować z parametrami i znaczeniem rysunku.
Więcej informacji po przerwie.
Pracując indywidualnie i w małych grupach w środowisku studyjnym, studenci poznają szeroką gamę oprogramowania do generowania skomplikowanych projektów, które mogą tworzyć nowe organizacje przestrzenne.
Praca oparta na projektach zostanie również poinformowana o serii wykładów i prezentacji od projektantów, architektów, twórców cyfrowych i innych ekspertów.
Warsztaty są otwarte dla studentów architektury współczesnej, absolwentów, młodych projektantów i architektów, a także młodych profesjonalistów i innych pokrewnych dziedzin, zainteresowanych odkrywaniem współczesnej architektury i urbanistyki za pomocą zaawansowanych cyfrowych technik wytwarzania.
Udział w pełnym wymiarze godzin jest wymagany w każdym dniu warsztatów.
Termin składania wniosków upływa 26 czerwca.
Więcej informacji.
[więcej w: nowiny jeleniogórskie, ocieplenia poddasza, dziennikus ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: dziennikus nowiny jeleniogórskie ocieplenia poddasza