Meble drewniane
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : Przejście TERAZ Wystawa w Pekinie od Pasi Aalto

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Rintala Eggertsson Architekt, Pasi Aalto, wysłał nam dobry fotoreportaż z Crossing Now.
Dialogues for Emergency.
Wystawa.
Ta wystawa została zorganizowana po trzęsieniu ziemi w Syczuanie (12 maja 2008 r.), Które zrujnowało naród chiński, z czego ponad 69 000 zostało straconych, a ponad 15 milionów zostało dotkniętych, potrzebujących tymczasowych domów.
Crossin Now stara się pomóc tym ludziom w architekturze, na wystawie, która umożliwi utalentowanym architektom z całego świata dyskusję na temat problemów środowiska i architektury w nagłych wypadkach z perspektywy globalnej.
Na wystawie znalazły się prace takich architektów jak: Sou Fujimoto, Rintala Eggertsson, Teddy Cruz, OBRA, PRODUCTORA, Tham & Videg.
Hansson Arkitekter, CAFA, Song Xiewei + Han Tao + Xi Xiaojing, Smiljan Radic + Gonzalo Puga, A4 ., CAL-earth, ECAL_Martino d.
Esposito, EH + GS, IK studio, Jia Kun Architecture, KUB i ML.
+ SJU & leondelima + 22 Tham & Videg.
Rd Hansson Arkitekter
[patrz też: komin przemysłowy, okucia maco, ocieplenia poddasza ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: komin przemysłowy ocieplenia poddasza okucia maco