Meble drewniane
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : AD Round Up: Interiors Part II

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Nie wszystko to duże budynki lub piękne domy z dużymi tarasami.
Architektura to także wnętrza.
Tak więc, aby ukończyć w tym tygodniu Round Up, przynosimy wam naszą drugą część (sprawdź pierwszą) wcześniej opisanych prac wewnętrznych.
Sheet Lightning Cafeteria / Die Baupiloten Baupiloten wybudował nową kafeterię w ramach nowego głównego planu przebudowy głównego budynku TU Berlin.
Kafeteria łączy dwa dziedzińce znajdujące się w wymienionym budynku z XIX wieku i zapewnia im nową funkcję.
Charakterystyczny świetlisty sufit kawiarni jest już widoczny z foyer uniwersytetu i przez okna wewnętrznych dziedzińców (czytaj dalej.) Night Club / Moomoo W dzisiejszych czasach, aby wybrać miejsce, gdzie można napić się drinka, może być trudne .
Ale ten fajny klub nocny to ułatwia.
Zaprojektowany przez architektów Jakuba Majewskiego i Łukasza Pastuszkę z Moomoo ten świetny klub nocny w Polsce został ukończony w 2008 roku.
Ma bardzo stylowe wnętrza.
Lubię kurtynopodobną skórę, która otacza przestrzenie, dzięki czemu światło na nią spada, generując ciągle zmieniające się wnętrze (czytaj więcej.) White Apartment / Parasite Studio Apartament znajduje się na pierwszym piętrze budynku wzniesionego w ostatnim wieku w centralnej części Timisoary, na terenie chronionych budynków.
Od pierwszych szkiców projektowych próbowaliśmy uzyskać dystans do interwencji, które stały się.
Standardowymi procedurami.
na lokalnej scenie projektowania w starych budynkach.
Właściciel, pasjonat jazzu, życzył sobie eleganckiego i elastycznego mieszkania (czytaj więcej.) + 5 Future Hotel Showcase / LAVA Hotel Future stanowi część IAO Inhaus2, programu, który koncentruje się na spełnieniu oczekiwań i wymagań gości hotelowych za pomocą technologia jutra.
Zacierając definicję między technologią a przestrzenią wnętrza, w sali prezentacyjnej znajdują się najnowsze innowacje w dziedzinie mediów i komunikacji wizualnej, a także prototypowe produkty opracowane przez renomowanych producentów (czytaj dalej.) Restauracja Rosso / SO Architektura Restauracja Rosso znajduje się w Ramacie Yishay, miasto w dolinie Yezre-el w północnej części, jeśli Izrael.
Piękna sceneria północnej części Izraela, z pejzażami zielonych i czerwonych pól, obejmująca niskie wzgórza, jest popularną atrakcją turystyczną, zachęcającą turystów do wycieczek, z cichymi polami i zachęcającymi miejscami do wypoczynku w cieniu dębów (Czytaj więcej.)
[hasła pokrewne: blogi budowlane, jak obliczyć schody, warunki przyłączenia do sieci gazowej ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: blogi budowlane jak obliczyć schody warunki przyłączenia do sieci gazowej