Meble drewniane
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : BIG wygrywa Międzynarodowy Konkurs na zaprojektowanie nowego ratusza w Tallinnie

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

AKTUALIZACJA: Dzięki waszym komentarzom, BIG przesłał nam rysunki i diagramy projektu.
Sprawdź je w galerii! Międzynarodowy konkurs pomysłów odbył się w nowym ratuszu Tallinna w Estonii, a najlepszą koncepcję przedstawiła grupa Bjarke Ingels z Danii wraz z Adams Kara Taylor z Wielkiej Brytanii.
Celem międzynarodowego konkursu pomysłów było znalezienie najlepszego rozwiązania architektonicznego dla nowego budynku administracyjnego urzędu miasta, który będzie usytuowany na działce o powierzchni 35 000 m2 w pobliżu budynku Linnahall.
Konkurs na nowe miasto spotkał się z dużym zainteresowaniem, 81 architektów i ich zespołów z chęcią zaprezentowało zgłoszenie.
Spośród nich, międzynarodowe jury wybrało najlepsze 9, które zostaną finalistami do drugiej fazy konkursu.
Do 15 maja finaliści przekazali swoje ostateczne rozwiązania.
Decyzja międzynarodowego jury o przyznaniu BIG pierwszeństwa w konkursie była jednogłośna i przewodniczył wiceburmistrz Taavi Aas.
Więcej zdjęć po przerwie.
[więcej w: dziennikus, korkuć elbląg, okucia maco ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: dziennikus korkuć elbląg okucia maco