Meble drewniane
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : re: Vision Dallas / Honorable Mention dla Wspólnoty PIKL

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Prezentujemy kilka nagrań Re: Vision Dallas, ponieważ konkurencja przyciągnęła projektantów myślących przyszłościowo dzięki rozwiązaniom, które chcielibyśmy udostępnić.
Najnowsze zgłoszenie od PIKL Studio otrzymało wyróżnienie za swoją propozycję Commonwealth.
Propozycja PIKL Studio zakłada, że blok miejski stopniowo staje się naturalną wspólnotą zbudowaną na efektywnych relacjach i powiązaniach.
Więcej zdjęć, diagramy i informacje o Commonwealth po przerwie.
W ramach projektu powstanie 300 000 miejsc do życia sf z dodatkowymi 75 000 sf programów komercyjnych, edukacyjnych i społecznych.
Kompleks pozwala na pełne zintegrowanie środowiska życia z miejscem pracy i przestrzenią publiczną.
Duże przestrzenie zewnętrzne zapewnią właściwy mikroklimat budynku i zapewnią możliwości produkcji żywności; zostaną również wdrożone metody zrównoważonej energii.
We wniosku podkreśla się, że kompleks musi stać się środowiskiem samopowstającym i rozwijać stabilność społeczno-ekonomiczną.
Aby to osiągnąć, środowisko naturalne musi być odpowiednio obsługiwane, a lokalny kapitał społeczny musi być wykorzystany.
PIKL Studio przedstawia kroki, które rozpoczynają się od przywrócenia naturalnego środowiska, aby ponownie połączyć się ze źródłami, które zapewnią całą społeczność.
Te serie kroków tworzą formułę, która przekształci witrynę w rozwinięty obszar, który może z powodzeniem dostosować się do zmieniających się potrzeb społeczności.
Następujące wprowadzenie podstawowych programów podtrzymujących stanowi podstawę dalszego rozwoju: sklep z odzyskiwaniem / ponownym wykorzystaniem materiałów budowlanych zaczyna przygotowywać materiały i kształcić miejscową siłę roboczą na nadchodzące etapy budowy; Gospodarstwo społecznościowe z kooperacją zaczyna dostarczać lokalnej żywności i usług do rosnącej liczby osób zaangażowanych w budowę społeczności, systemów uzdatniania wody i pozyskiwania energii słonecznej generują natychmiastowe dochody z bardzo wczesnych etapów rozwoju ,.
wyjaśnił PIKL.
Wniosek ustanawia cykl, który wpaja współzależność w kompleksie, który doprowadzi do dobrobytu bloku miejskiego.
Zostanie wdrożona podstawowa struktura edukacji, szkoleń i bezpośredniej wymiany usług i pomysłów, aby zapewnić sprawną i skuteczną pracę społeczności.
Zespół projektowy: Pavlina Ilieva i KuoPao Lian z PIKL
[więcej w: obliczanie momentu bezwładności, warunki przyłączenia do sieci gazowej, grunt rodzimy ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: grunt rodzimy obliczanie momentu bezwładności warunki przyłączenia do sieci gazowej