Meble drewniane
Just another WordPress site

Ze swiata architektury – Beaux Arts Ball 2012: Przetarg

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

K.
Cilento W miniony weekend zostaliśmy zaproszeni do udziału w konkursie Beaux Arts Ball 2012 The Architectural League: Tender at One Hanson Place.
Pomimo nieprzewidywalnej prognozy pogody, setki osób przyłączyło się do wieczoru wspaniałego towarzystwa, które mieściło się w pięknym 1953 roku, Halsey, McCormack & Helmer, Williamsburgh Savings Bank.
W typowym architektonicznym stylu dawna główna sala bankowa była kompletnym morzem eleganckich czarnych kostiumów (w porządku, w porządku, było kilka kresek koloru), pod srebrną poduszkową instalacją pływającą zaprojektowaną przez SOFTlab.
Więcej po przerwie.
Zanim został przekształcony w przestrzeń eventową, bank był podstawą finansowego świata Brooklynu i stał się najwyższym budynkiem w dzielnicy (ostatnio został przekroczony przez Brooklynnera GKV Architect).
W budynku grają zadziwiające prace metalowe autorstwa amerykańskiego rzeźbiarza Rene Chambellana, upiększonego basreliefami opowiadającymi o nocnych włamywaczach i rozproszonymi mitologicznymi figurkami, takimi jak głowa Merkurego, boga handlu.
Szczegółowe prace nad mozaiką sprawiają, że sklepione sufity 60+ ft błyszczą szeroką gamą turkusowych i wibrujących płytek ultramarynowych, dzielących konstelacje Zodiaków na tle nieba wypełnionego gwiazdami.
.
Liga Architektoniczna Atmosfera stworzona przez SOFTlab oraz grafika Natashy Jen Jen z Pentagramu, akustyczna praca Davida Rife a z Arup i muzyka Justina Cartera, stworzyła środowisko, w którym piękno historycznych i ostatnich szlifów współczesnego można obaj cieszyć się.
.
Liga Architektów Uwielbialiśmy małe detale strugania, takie jak działające okna kasjerskie, które służyły jako przedłużenia baru i lamp bankowych, które okazały się ciepłymi żółtymi blaskami.
Pewnym chętnym tłumem była możliwość sprawdzenia ogromnego skarbca banku po wybraniu biletu oznaczonego w czasie, który zwisał z siatki narzutowej.
.
Liga Architektoniczna Wieczór był świadectwem tego, jak połączony jest świat architektury w Nowym Jorku; bo bez względu na to, jak zatłoczona była sala, szybko dostrzeżono znajomą twarz i łatwo nawiązano nowe znajomości, a jednocześnie ciesząc się nowoczesną atmosferą stworzoną przez projektantów.
.
The Architectural League Specjalne podziękowania dla The Architectural League za umożliwienie nam udziału w tym wydarzeniu! Świetnie się bawiliśmy i cieszymy się na przyszły rok.
Daj nam znać w komentarzach poniżej, czy byłeś w stanie wziąć udział w wydarzeniu i co myślisz o instalacji.
[hasła pokrewne: obliczanie momentu bezwładności, okucia maco, dziennikus ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: dziennikus obliczanie momentu bezwładności okucia maco